INNOWACJA

Współpraca ze znaczącymi ośrodkami badawczo-naukowymi w kraju pozwala nam wprowadzać na rynek innowacji produktowych i marketingowych zwiększających funkcjonalność środków chemii gospodarczej i nie tylko.

BEZPIECZEŃSTWO

Własne, nowoczesne Laboratorium Kontroli Jakości pozwala na znikliwą analizę produktów na każdym etapie produkcji, a wdrożone systemy poprawy jakości pozwalają na oferowanie w pełni bezpiecznych produktów chemii gospodarczej.

EKOLOGIA

Oferowane przez CHEMIA-POLSKA środki chemii gospodarczej wyróżniają się wysokim współczynnikiem biodegradowalności oraz neutralnym wpływem na środowisko naturalne.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Świadomi odpowiedzialności działań firmy dbamy o bezpieczeństwo użytkowania naszych produktów oraz środowisko naturalne poprzez propagowanie, informowanie i edukację.
Siedziba
Adres: 44-187 Wielowieś, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1
Tel/Fax: 32 79 79 243
Telefon komórkowy: 790 280 290
KRS: 0000536048
NIP: 643-176-53-19
REGON: 360524595
Adres e-mail: biuro@chemia-polska.pl
Zamówienia
Telefon komórkowy: 530 020 008
Adres e-mail: zamowienia@chemia-polska.pl
WSPÓŁPRACA

Katedra Technologii Chemicznej Organicznej i Petrochemii Politechniki Śląskiej w Gliwicach

Możliwość korzystania z bogato i nowocześnie wyposażonych laboratoriów Katedry pozwoliła firmie CHEMIA-POLSKA przeprowadzić dogłębne analizy tworzonych produktów.

Czytaj więcej

Polskie Stowarzyszenie Producentów Kosmetyków i Środków Czystości

Dzięki przynależności do Stowarzyszenia firma CHEMIA-POLSKA ma stały dostęp do najnowszych regulacji prawnych, a przez czynne uczestnictwo w posiedzeniach stowarzyszenia również realny wpływ na projekty ustaw dotyczących branży.

Czytaj więcej

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach

Członkostwo w Izbie, jako organizacji samorządu gospodarczego daje firmie CHEMIA-POLSKA pewność, że jej interesy będą godnie reprezentowane w szczególności wobec organów państwowych i samorządowych.

Czytaj więcej

Instytut Chemii Przemysłowej im. prof. I. Mościckiego w Warszawie

Współpraca z naukowcami Zakładu Chemii Gospodarczej, Kosmetyków i Półproduktów Farmaceutycznych pozwoliła CHEMII-POLSKIEJ stworzyć innowacyjne rozwiązanie, które będzie podstawą wprowadzanych na rynek produktów.

Czytaj więcej

Wydział Biologii i Nauk o Środowisku Uniwersytetu Kardynała Stanisława Wyszyńskiego w Warszawie

Ograniczenie wpływu na środowisko produkowanych przez CHEMIA-POLSKA produktów to priorytet postawiony w chwili podjęcia współpracy z Wydziałem Biologii i Nauk o Środowisku UKSW.

Czytaj więcej